Dragi igrači,

Zahvaljujemo još jednom na prijavi za malonogometni turnir na "Hervisovom danu sporta", 12. i 13. srpnja na krovu Westgate Shopping Cityja! Izuzetno nam je zadovoljstvo obavijestiti vas da je interes za turnir bio odličan i prijavilo se ukupno 86 ekipa.

Malonogometni turnir igrat će se u subotu i nedjelju, 12. i 13. srpnja na krovu Westgate Shopping Cityja na dva terena (razina P5), a turnir počinje u 09:00 h. Do krova Westgatea možete doći liftom kod Hervisa, tipka P5.

Parovi za malonogometni turnir raspoređeni su po redu kojim ste se prijavljivali.

Parove i raspored utakmica pogledajte OVDJE.

Zbog velikog broja prijavljenih ekipa molimo vas da se pridržavate određenog termina za vašu ekipu, kako bi organizacijski sve prošlo bez poteškoća.

Utakmice se igraju na betonskoj podlozi, a svaka se utakmica sastoji od dva dijela po 6 minuta i dvije minute pauze u poluvremenu. U slučaju neriješenog rezultata pristupa se izvođenju penala (3 penala po ekipi). Igra se knockout sustav natjecanja, to jest poražena ekipa eliminirana je iz turnira.

Slobodno povedite i svoje vjerne navijače jer će za njih biti postavljene tribine s kojih će vas moći bodriti, suncobrani i šank s osvježavajućim pićima.

Turnir će trajati tijekom 2 dana, uz finale i proglašenje dobitnika u nedjelju, 13. srpnja oko 18 sati.

Nagrade:
1. mjesto – 5.000 kn u Hervis poklon-bonovima  + dres NIKE (replika Hrvatske nogometne reprezentacije)
2. mjesto – 2.000 kn u Hervis poklon-bonovima  + nogometna lopta (replika ADIDAS Brazuca)
3. mjesto – 1.500 kn u Hervis poklon-bonovima  + navijački šal Hrvatske
Svi sudionici turnira dobivaju i kupone s popustima za shopping u Hervisu u Westgateu.